DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
 

IHC Dynamo Pardubice

Historie Dynamo

ČESKÝ POHÁR   Lanškroun 2008

Nejlepší brankář: David Stárek (IHC Lanškroun) průměr 2,6 gólů/zápas

Vítěz kanadského bodování: Lukáš Andrejs (Dynamo Pardubice) 10+2=12 kb

Nejlepší střelec: Lukáš Andrejs (Dynamo Pardubice) 10 gólů

Nejlepší asistent: Tadeáš Resler (IHC Lanškroun) 7 asistencí
Tomáš Kolín (Dynamo Pardubice) 7 asistencí

Konečná tabulka turnaje 2008:                                                


1 Lanškroun
2 Dynamo Pardubice
3 Spartak Choceň
4 I.L.H.C. Hradec Králové
5 S.K. Boskovice
6 I.H.C. Tuněchody        
                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

Čarodějnický turnaj pro Pardubické Dynamo

Lanškroun – Na místním zimním stadionu se uskutečnil již třetí ročník Čarodějnického turnaje v in-line hokeji za účasti deseti velmi kvalitních družstev z celé republiky. Ve dvou skupinách se v sobotu bojovalo o tři postupová finálová místa. Skupinou A hladce prolétl tým Boskovic a do finále se protáhl i ústecký Skala team a lanškrounští Junioři. Ve druhé vyrovnané skupině i přes úvodní prohru postoupil jako první celek Dynama Pardubice před extraligovými juniory Hradce Králové a na poslední chvíli proklouzla i Skuteč. Finálové šestici jasně dominoval celek Dynama Pardubice, který bez ztráty bodu třetí ročník vyhrál před družstvem SK Boskovice a ILHK Hradec Králové. Bramborovou příčku obsadil celek Skutče před Skala teamem ústí a lanškrounskými Juniory. Kanadské bodování vyhrál Tomáš Kolín z vítězného celku Dynama Pardubice a s dvanácti zásahy byl i nejlepším střelcem turnaje.

                                                       

Tabulka finálové skupiny:

1

Dynamo Pardubice

5

5 0 0

17 :  5

10 bodů

2

SK Boskovice

5

4 0 1

16 :  3

 8 bodů

3

ILHK Hradec Králové

5

3 0 2

19 :  8

 6 bodů

4

In-line team Skuteč

5

2 0 3

 9 : 17

 4 body

5

Skala team Ústí nad Orlicí

5

1 0 4

 8 : 20

 2 body

    6

Junioři TJ Lanškroun

5

0 0 5

 5 : 21

 0 bodů

                                                                                       

             
       

 Pardubické Dynamo nenašlo přemožitele

 

 

  Lanškroun - Technické služby Lanškroun s.r.o.  ve spolupráci s firmou Josef  Ešpandr  uspořádaly na ukončení zimní sezóny na místním zimním stadionu v sobotu 22. března 2008  třetí ročník hokejového turnaje „ Závěrečná sedma“. Do turnaje se přihlásila dvanáctka družstev, která byla rozdělena do dvou skupin po šesti. Z každé skupiny se kvalifikovaly tři týmy, jejichž vzájemné výsledky se započítávaly. Z celkového vítězství se nakonec radoval tým Dynama Pardubice, který v turnaji neokusil hořkost porážky. Na druhém místě skončil místní tým Pardálové Orlicka a třetí I.H.C. Čankovice. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Lukáš Andrejs (Dynamo Pardubice), který se stal zároveň i vítězem kanadského bodování (11 gólů + 1 asistence) a nejlepším střelcem s jedenácti góly. Nejlepším asistentem se stal Tomáš Kolín   (Dynamo Pardubice) – 5 asistencí, nejlepším brankářem byl vyhlášen Jaroslav Blažek (Pardálové Orlicko), který v sedmi zápasech z osmi vychytal čisté konto.

 

Tabulka skupiny B:

1

Dynamo Pardubice

5

5 0 0

14 : 2

10 bodů

2

I.H.C. Čankovice

5

3 0 2

9 : 7

 6 bodů

3

Nuget Šumperk

5

3 0 2

7 : 4

 6 bodů

4

Bílí hadi Opatov

5

2 0 3

5 : 8

 4 body

5

HC Chlumětín

5

1 1 3

5 : 10

 3 body

6

Městečko Trnávka

5

0 1 4

2 : 11

 1 bod

 

Tabulka finálové skupiny:

1

Dynamo Pardubice

5

5 0 0

12 : 0

10 bodů

2

Pardálové Orlicko

5

3 1 1

3 : 3

 7 bodů

3

I.H.C. Čankovice

5

2 1 2

4 : 6

 5 bodů

4

Nuget Šumperk

5

1 1 3

4 : 5

 3 body

5

Šiška Šenges Šumperk

5

0 3 2

0 : 4

 3 body

6

Stavební řemesla Svitavy

5

1 0 4

3 : 8

 2 body 

7. ročník Nočního turnaj bez finálových zápasů!!
Přírodě se nedá poručit, ovšem hokejisté jsou tvrdí chlapi a v téměř neregulérních podmínkách se jim málem podařilo odehrát celý turnaj. Elektrický proud po dlouhém čekání nakonec nedorazil, a tak se finálové zápasy o umístění už neodehrály. Pořadí bylo určeno podle konečného umístění v semifinále: 7. ročník Nočního turnaje šestek - pořadí: 1.- 2. Skala team Ústí n/O a Dynamo Pardubice, 3.- 4. Snakes Dolní Dobrouč a Žamberk, 5. – 6. HC Hornets Záměl a Olbena Lukavice, 7. – 8. Tygři Sopotnice a Strike Libchavy, 9. – 12. Proplast Ústí n/O, Medvědi Rokytnice, Lanškroun a Predátoři Doudleby. Děkuji všem hráčům za obrovskou trpělivost a odvahu za těchto podmínek hrát. Končilo se za úplné tmy v kabinách a na hřišti, které bylo navíc pod vodu! Ještě jednou všem děkuji!!!! Z důvodů plnohodnotného nedohrání si mohou zástupci družstev vyzvednout zbylých 220 Kč ve firmě Computer Shop Ústí n/O, Nádražní ul. Nejpozději však do konce března 2008.

 

ČARODĚJNICKÝ TURNAJ V IN-LINE HOKEJI

Vydáno dne 01. 05. 2007

LANŠKROUN - Hned osm týmů téměř z celé České republiky se sjelo na turnaj v in - line hokeji do místní sportovní haly Bóži Modrého. Kromě dvou místních celků a orlickoústeckého Skala týmu zde bojovali in-line hokejisté ze Skutče, Šumperka, Dynamo Pardubic, ale také Pražané a Brňané. Jeden zápas trval pouze 11 minut čistého času.

Vítězem klání, které neslo název „Čarodějnický turnaj“, se stal celek brněnské Techniky. Druhý skončil Skala tým Ústí nad Orlicí a třetí Dynamo Pardubice. Čtvrtá byla Skuteč, pátý Šumperk, na šesté příčce se umístili místní junioři a na sedmé celek lanškrounských Pardálů. Tabulku uzavřel tým Pražanů. Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Lukáš Andrejs z Dynama Pardubic, nejlepším brankářem poté orlickoústecký Daniel Votava.


 Euro Cup 07

Lanškroun – V místní hokejové hale se uskutečnila po celý víkend velká in-line hokejová akce. Její součástí byla kvalifikace v kontaktním in-line hokeji Major League Roller Hockey Full – Contact a následné finále a druhým turnajem byl EURO Cup. Oba turnaje se prolínaly. EURO Cup byl zahájen v sobotu ráno a v základní části byl bezkonkurenční anglický tým Leicester Dragons, který neztratil ani bod. Z druhého místa se pak do nedělního finále probojovalo Pardubické Dynamo a o třetí místo si to rozdaly slovenský Fevra Bratislava a americký Michigan Rebels, když vítěz superfinále MLRH v kontaktním in-line hokeji ILHC Tuněchody skončil v základní části poslední. Ve finále si počínal suverénně Dynamo Pardubice, který vrátil Leicestru vysokou porážku ze základní části. V souboji o třetí místo nestačil slovenský Fevra Bratislava na americký Michigan Rebel

ILHC Tuněchody (Česká republika)

Dynamo Pardubice (Česká republika)

Leicester Dragons (Anglie)

Fevra Bratislava (Slovenská republika)

                                                                                                                                                                            Michigan Rebels (USA)

Sedmý Pouťák pro Computer Shop Ústí nad Orlicí
 
MICHAEL RESLER
 
  Ústí n/O – V sobotu 18. srpna 2007 se na místním zimním stadionu uskutečnil již sedmý ročník mezinárodního Pouťového turnaje v in-line hokeji. Letos se sešel rekordní počet osmi týmů, které byly rozděleny do dvou kvalifikačních skupin. Ze skupiny A si podle předpokladů vybojoval bez ztráty bodu postup Computer Shop Ústí a překvapivě i Nosik team Žamberk. Ze skupiny B bez ztráty bodu postoupilo Dynamo Pardubice a z druhého místa obhájce loňského prvenství Hammers Bratislava. Ve finálové skupině pak oba vítězové skupin potvrdili své kvality a v posledním zápase si to rozdali o celkové prvenství. Více štěstí měli nakonec domácí, kteří v dramatickém závěru uhájili jednogólové vítězství. Třetí místo nakonec obsadil bratislavský Hammers. Také skupina o konečné pořadí byla dramatická, když tři týmy měly po čtyřech bodech a rozhodovala vzájemná tabulka zápasů, kde bylo o ,,fous“ lepší IHC Praha, před TJ Lanškroun a Strike Libchavy. Poslední příčku obsadilo domácí HC. Také individuální ceny si rozdělily mezi sebe první tři týmy. Nejlepším hráčem byl vyhlášen Ján Koláček z Bratislavy a stal se i nejlepším střelcem turnaje. Kanadské bodování vyhrál hráč Dynama Pardubice Tomáš Kolín a získal i prvenství za nejvíc asistencí. Nejlepším gólmanem se stal Karel Vaněk z celku Computer Shop Ústí a ze stejného celku byli také nejlepší obránce Tomáš Brožek a útočník Zdeněk Pekárek. Obdiv zaslouží rozhodčí ing. Jiří Černý z Lanškrouna, který odřídil celkem šestnáct zápasů.